ضمانت ما اعتبار ماست

در هر فعالیتی ضمانت حرف اول را می زند. در “شریف ترجمه” سیاست ما، ارائه ترجمه دقیق و درست به مشتری است. به همین علت، به منظور دستیابی به این هدف مهم، شما تا ۲۴ ساعت پس از تحویل فایل، فرصت خواهید داشت هرگونه ایراد را به ما گزارش کنید تا ما در صدد رفع آن بر آییم.

شریف ترجمه | ترجمه کتاب | ترجمه مقاله | تحویل کار در حداقل زمان ممکن

مترجم‌های حرفه‌ای شریف ترجمه

تمامی مترجم‌های عضو شریف ترجمه از ” دانشجوها و یا فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های مطرح کشور” (صنعتی شریف، دانشگاه تهران، امیرکبیر و …) هستند که بر ادبیات تخصصی رشته خود تسلط بالایی دارند و همچنین دارای تألیفات متعددی مانند کتاب و یا مقالات معتبر هستند.

قیمت مناسب

تقریبا تمامی مراجعین و مشتری‌های “شریف ترجمه” پس از دریافت و مطالعه کارهای صورت گرفته توسط تیم ما، ادعا کرده‌اند که مناسب‌ترین قیمت ترجمه، نسبت به کیفیت کار انجام شده، توسط ما ارائه می‌گردد. تقریبا تمامی مشتریان ما، پس از انجام یک ترجمه توسط تیم ما، جزو مشتریان دائمی ما می‌شوند.

تحویل کار حداکثر تا زمان تعیین شده

از دیگر ویژگی‌های خوب تیم کاری شریف ترجمه، تحویل کار در حداقل زمان ممکن و حتی زودتر از زمان مقرر شده می‌باشد. این مسئله هنگامی اهمیت بالایی برای شما خواهد داشت که نیاز داشته باشید هرچه سریعتر متن مورد نظرتان در دست شما باشد که بتوانید کار خود را پیش از زمان تحویل پروژه، پایان‌نامه و یا ارائه‌تان تمام کنید.